מספרים בינלאומיים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הסביבה העסקית שבה אנו פועלים כבר מזמן חצתה את כל הגבולות הגאוגרפיים. אם בעבר רק חברות ענק פעלו בזירה הבינלאומית, היום גם עסקים קטנים פועלים בזירה הבינלאומית ויש להם קשרים עסקיים בחו”ל הכוללים ספקים ולקוחות. השינויים הללו לא התרחשו במקרה, הן תוצאה של שיפורים טכנולוגיים אשר הפכו זאת לאפשרי.

הפעילות הגלובלית מצד אחד מעניקה לנו גישה לשווקים חדשים, אך מצד שני חושפת אותנו גם לתחרות חזקה ועלינו להצטייד בכלים הנכונים על מנת להיבדל מהמתחרים. על מנת להתמודד עם התחרות, בין היתר עלינו להקפיד על רמה גבוהה של שירות ותקשורת קלה ומהירה בין העסק לבין הלקוחות. אך כאשר אנו פועלים בזירה הבינלאומית, לכאורה הדברים מסתבכים. פעולה פשוטה של הרמת שיחת טלפון לעסק עלולה להיות הוצאה יקרה. מה יעשה לקוח אשר ירצה לברר משהו מול העסק, איך זה עלול להסתיים בעלות שיחה של 5 דולר? במקרים שכאלו הלקוח יימנע מלעבוד מול העסק ויחפש אחר פתרונות מקומיים המאפשרים לו תקשורת קלה וזולה. אז מה הפתרון? כיצד אנו יכולים להנגיש את העסק ללקוחות בחו”ל בצורה פשוטה וזולה? הפתרון הוא שימוש במספרים בינלאומיים ווירטואליים. במאמר זה נסביר לכם מהם מספרים בינלאומיים וירטואליים, כיצד הם עובדים ומהם היתרונות שהם מעניקים לעסק.

מהם מספרים בינלאומיים וירטואליים

מספרים בינלאומיים בעצם מעניקים לעסק מספר טלפון בחו”ל, כלומר מספר טלפון מקומי אליו הלקוחות יכולים להתקשר בעלות שיחה מקומית. אם למשל אתם חברת ביטוח המציעה ביטוח נסיעות, בעזרת מספר מקומי הלקוחות שלכם בארצות הברית יוכלו להתקשר אליכם בקלות מבלי לשבור קופת חסכון. אם יש לכם חברת הייטק הפועלת מישראל, אך מציעה שירותים לתושבי אוקראינה;  בעזרת מספר בינלאומי ווירטואלי הלקוחות באוקראינה יוכלו לתקשר אתכם בקלות, מה שיקנה יתרון משמעותי על חברה ישראלית אחרת שמספקת את אותו שירות לאותה מדינה.

כאשר משתמשים במספר בין לאומי ווירטואלי, המתקשר מחייג את המספר רגיל, כמו כל מספר מקומי. למעשה הוא לא מרגיש בהבדל ואין לו איך לדעת שמדובר במספר בין לאומי ווירטואלי. כמובן, מה שקורה מכאן ואילך זה מה שנגדיר במערכת של המרכזייה, נניח והגדרנו שהשיחה נכנסת למרכזייה, השיחה תופנה לשירות הלקוחות שדובר את אותה שפה של אותה מדינה, כך בעצם אנו מנהלים את המערך הפנימי בצורה אידיאלית וכל שיחה מנותנת ליעד הנכון. ניתן לקבל את השיחה בשלוחה נייחת, Softphone, יישומון בנייד, או באמצעות הפנייה למספר טלפון.

ומה לגבי העלויות? מספרים בינלאומיים וירטואליים עושים שימוש במרכזיות IP; כלומר השיחה מנותבת על גבי רשת האינטרנט ולכן אין עלות עבור מקבל השיחה. במידה ומקבל השיחה בחר לנתב את השיחה אל טלפון נייד, כלומר מהמרכזייה החוצה, ישנה עלות קישוריות זניחה. מבצע השיחה משלם עלות של שיחה מקומית בלבד, בהתאם לתעריפים הקבועים במדינתו.

מספרים בינלאומיים ווירטואליים למעשה שמים את כל העולם בכף ידכם ומשפרים את היכולת שלכם לבצע עסקים.

היתרונות של מספרים בינלאומיים ווירטואליים

נוכחות מקומית אשר משנה הכל – השימוש במספר בינלאומי ווירטואלי מעניק לכם נוכחות מקוונות וידידותית כלפי השוק המקומי. כאשר אתם מעניקים ללקוחות הבינלאומיים שלכם אפשרות להתקשר בעלות שיחה מקומית, אתם מגדילים את הסיכוי שהלקוחות יתקשרו. עסק אשר רוצה למשוך לקוחות בשוק הבינלאומי פשוט חייב זאת.

האפשרות לקבל את השיחה בכל מקום – השימוש במספר בינלאומי ווירטואלי מעניק לעסק את האפשרות לקבל את השיחה בכל מקום ובכל מצב. תוכלו לקבל את השיחה באמצעות טלפון IP נייח במשרד, או באמצעות אפליקציית דסקטופ (Softphone) וגם באמצעות טלפון נייד. כך תוכלו תמיד להבטיח מענה ללקוחות. מכיוון שקיימים הפרשי שעות, היכולת לנתב את השיחות לטלפון הנייד עשויה להיות חשובה מאוד. למעשה ניתן לנתב את השיחה לכמה שלוחות במקביל; למשל אם השיחה מובילה למחלקת השירות, ניתן לנתב אותה לשלוחות שונות של אנשי השירות במקביל עד שהראשון יענה.

זיהוי השיחה – השילוב של מרכזיית IP ומספרים בינלאומיים מאפשר לכם לזהות את השיחה בצורה אשר תשפר את השירות ללקוח. המערכת תוכל לזהות מהיכן מגיעה השיחה ולנתב אותה בהתאם ולהבטיח ללקוח המתקשר מענה יותר רלוונטי; למשל אם מתקשר לקוח מפריז, תוכלו להפנות אותו לנציג שירות דובר צרפתית.

אפקט פסיכולוגי – השימוש במספרים בינלאומיים ווירטואליים הוא לא סתם שירות זול ויותר נוח מבחינה טכנית עבור יוזם השיחה. יש לו גם השפעות פסיכולוגיות, הלקוח אשר רואה מספר טלפון מקומי מזהה את המספר כרלוונטי עבורו. ישנו סיכוי גדול יותר שעבור שירות זהה, הניתן במספר מקומי לעומת שירות תחת מספר זר, הלקוח יזהה את המספר המקומי כיותר רלוונטי עבורו ועל פי זה יחליט לאיזה עסק לפנות.

התאמה לשירותי טלפוניה מתקדמים – שיחות ממספרים בינלאומיים ווירטואליים מגיעות בסופו של דבר למערכת הטלפוניה שלכם, מערכת מבוססת תקשורת IP. מרכזיות IP מציעות לכם שירותים ופיצ’רים מתקדמים, כמו למשל הקלטת שיחות וניתוב שיחות מתקדם. שיחות ממספרים בינלאומיים וירטואליים תואמות באופן מלא למערכת וניתן ליהנות מהכול השירותים המתקדמים של מרכזיית IP, גם כאשר השיחות מגיעות ממספר ווירטואלי.

תדמית ארגונית – השימוש במספרים בינלאומיים משפר את הפרופיל של העסק. העסק מציג בפני לקוחותיו מספרי טלפון במקומות שונים בעולם ויוצר רושם של עסק גדול, דבר התורם לתדמית העסקית. כמובן שהשיחות השונות מגיעות בסופו של דבר לאותו המוקד.

עקביות – השימוש במספר ווירטואלי מאפשר לעסק ליהנות מעקביות ותמיד ניתן לחייג לאותו המספר וזה דבר חשוב מאוד עבור עסקים. יתכן שאתם משקיעים בפרסום המספר, לא תרצו שהוא פתאום ישתנה מאיזו סיבה. מספר עקבי מסייע לכם להיות תמיד בקשר עם הלקוחות.

הפקת דוחות – בעזרת האינטגרציה בין מספרים בינלאומיים וירטואליים לבין מרכזיות IP, תוכלו תמיד לקבל דוחות בזמן אמת על כמות השיחות וכל אינפורמציה שתרצו לדלות לצורך קבלת ההחלטות.

לסיכום, שימשו במספר ווירטואלי בינלאומי מאפשר לעסק שלכם להתקדם קדימה אל העתיד ולא להישאר מאחור בעולם התחרותי, אפילו כאשר אתם מתחרים מול עסקים מקומיים. כך תוכלו להעניק שירות טוב יותר ללקוחות; ליהנות מפונקציות תקשורת מתקדמות וגם לגרוף נקודות תדמיתיות. אל תשכחו שגם עובדי העסק יכולים ליהנות ממספרים בינלאומיים; למשל אם אתם מחזיקים צוות עובדים בחו“ל, בעזרת מספר ווירטואלי בינלאומי הם יכולים בקלות לתקשר עם הצוות בארץ בעלויות מופחתות.

אולי יעניין אותך גם

כללי

מערכת לשליחת SMS

על מנת להצליח בעולם העסקים עלינו תמיד להיות צעד אחד קדימה לפני כל המתחרים, בעיקר כאשר זה נוגע לתקשורת מול הלקוחות. תקשורת מול הלקוחות חשובה

קרא עוד »
מרכזיות לעסקים

היתרונות של מנהל תיקי לקוחות

חברתנו מתמחה בפתרונות תקשורת לעסקים. פתרונות תקשורת מודרניים העושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לאפשר לעסקים להתנהל ביעילות גבוהה יותר, ליהנות מפתרונות תקשורת מתקדמים המרחיבות

קרא עוד »
הגיע הזמן להתקדם
הגיע הזמן לשינוי בעסק,
התקדם לשירותים שלנו ותוכל להנות משירותים מתקדמים תוך כדי חסכון בהוצאות!
ועכשיו הצעה מיוחדת עבורך:
דילוג לתוכן